Myslíte na životné prostredie a snažíte sa žiť ekologickejšie? Spolu s Investorom v projekte Stará Husitská máme pre vás skvelú správu! Pripravujeme jedinečnú možnosť pripojenia sa k najväčšej sieti dobíjacích staníc pre elektromobily priamo na parkovacích miestach určených pre jednotlivých obyvateľov bytových domov v projekte.

S elektromobilitou prichádzajú mnohé výhody pre každodenný život. Nie len že chránime životné prostredie a znižujeme emisie skleníkových plynov. ale môžeme aj ušetriť na nákladoch za palivo. Investícia do elektromobility je investíciou do budúcnosti.

V projekte Stará Husitská sme si uvedomili dôležitosť podpory elektromobility a preto sme sa rozhodli vybudovať pripojenie k najväčšej sieti dobíjacích staníc na Slovensku. Obyvatelia bytového domu v projekte budú mať prístup k rýchlemu a efektívnemu dobíjaniu svojho elektromobilu priamo na vlastnom parkovacom mieste. Už nikdy sa nebudete musieť starať o to. či vám dojde energia na ceste. pretože dostupná dobíjacia stanica bude vždy pri ruke.

Našou prioritou je poskytnúť Vám pohodlné a spoľahlivé riešenie pre elektromobilov. Siet dobíjacích staníc bude vybavená najmodernejšou technológiou. čo zaručuje rýchle a bezpečné dobíjanie vozidiel. Okrem toho sme sa tiež postarali o pohodlie pre vodičov elektromobilov. Nabíjacie stanice budú k dispozícii priamo na parkovacích miestach.

Nečakajte a pripojte sa k revolúcii v elektromobilite s projektom Stará Husitská. Získajte jedinečnú príležitosť byť súčasťou najväčšej siete dobíjacích staníc na Slovensku a prispievať k udržateľnému životnému štýlu. Investujte do svojho budúcnosti a urobte dobrý skutok pre našu planétu. Myslíme na vás aj s elektromobilitou!

Pre viac informácií ohľadom cien môžete navštíviť web stránku https://zsedrive.sk/.