V projekte "Stará Husitská" sme pre Vás dokončili vzorový byt a radi by sme Vám ho predvedli.

Vzorový byt a jeho nezáväzná obhliadka Vám ponúka možnosť prejsť sa priamo po byte a pozrieť si tak používané materiály. zhodnotiť priestorové riešenie. vnímať atmosféru bývania v takejto novostavbe. Obhliadka Vám môže pomôcť lepšie sa rozhodnúť a zvážiť investíciu do nového bytu. ktorý si môžete vybrať v bytovom dome. ktorý je práve vo výstavbe. Byt je ideálny pre tých. ktorí hľadajú bývanie v tichej. novej lokalite postavenej modernými technológiami v bytoch s nízkou spotrebou energie vďaka kvalitnému zatepleniu minerálnou vatou. oknami s izolačnými trojsklami ( profily Rehau ). podlahovým kúrením. možnosťou elektrických vonkajších žalúzií atd..

Chceme. aby ste si užili každý moment vo svojom novom byte a veríme. že tento vzorový byt vám poskytne inšpiráciu pre váš vlastný priestor. Príďte sa s nami podeliť o túto úžasnú skúsenosť a nechajte sa unášať vôňou nového začiatku v projekte "Stará Husitská". Tešíme sa na vás!

Nezáväznú obhliadku si môžete s nami dohodnúť telefonicky na čísle 0911 715 229 alebo odoslaním požiadavky kontaktným formulárom