Víťazstvo a radosť z dokončenia prvého bytového domu v projekte Stará Husitská. tak by sme asi mohli opísať pocity pri odovzdaní bytového domu č.1  na konci decembra ! S radosťou oznamujeme. že sme úspešne odovzdali tento nádherný dom. ktorý je výsledkom tvrdej práce a odhodlania celej stavebnej spoločnosti a developerského tímu. Samozrejme dôležitou súčasťou bola aj naša realitná kancelária. ktorá zabezpečila marketing. predaj a pomohla s nastavením projektu z hľadiska riešena bytov a ich vybavenia.

Slávnostné odovzdanie sa konalo za účasti významných osobností. vrátane primátora Bánoviec nad Bebravou. zástupcov bánk. ktoré náš projekt financovali. a predstaviteľov stavebného úradu. ktorý pomáhali so zvládnutím zložitej legislatívy. Nebolo by to však úplné bez účasti nových obyvateľov. bánovskej televízie. ktorá pripravila aj krátku reportáž.

Záznam z tejto výnimočnej udalosti si môžete pozrieť v priloženej reportáži nižšie pripravenej televíziou BTV. Nechajte sa previesť týmto výnimočným okamihom. ktorý priniesol tento míľnik v spoločnej histórii.

Pri tejto príležitosti sme sa tiež postarali o kvalitné občerstvenie. aby sme spoločne oslávili úspešné dokončenie projektu. Tento moment si zaslúži byť oslávený a sme hrdí. že sme ho mohli zdieľať s našimi partnermi. zákazníkmi a komunitou.

V projekte Stará Husitská investor nevybudoval iba bytový dom. ale vytvorili sme aj domov pre mnoho rodín. Veríme. že táto lokalita bude miestom radosti. pokoja a vzájomnej spolupráce. Ďakujeme všetkým. ktorí nám pomohli dosiahnuť tento úspech. a tešíme sa na ďalšie spoločné úspechy v budúcnosti. Spolu tvoríme nezabudnuteľné chvíle a krásne miesta pre našich obyvateľov.